background
Transport dajemy w prezencie

Bezprzewodowy system audio 2.1 ze stacją dokującą Samsung DA-E751/EN

Indeks: 115113 / 1070497 Producent: Samsung Kod producenta: DA-E751/EN
Dostępność: Brak w ofercie Pytanie
 • Funkcja urządzenia: Wbudowane głośniki, Odtwarzacz
 • System odtwarzania: MP3, Odtwarzanie WMA, Bluetooth
 • Złącza: USB 2.0, WiFi, Ethernet [RJ-45], 1 x wejście liniowe, Micro USB

  Płatność przelewem:

 • 0,00 Poczta Polska, dostawa pod adres
 • 10,00 Poczta Polska, odbiór w punkcie
 • 12,00 Odbiór w paczkomacie
 • 19,00 Przesyłka kurierska

  Płatność gotówką:

 • 15,00 Poczta Polska, odbiór w punkcie
 • 19,00 Poczta Polska, dostawa pod adres
 • 29,00 Przesyłka kurierska
 • 50,00 Odbiór w paczkomacie

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:

Samsung - logo
Zapytaj:
Wydrukuj kartę produktu:

DA-E751 to pierwszy na świecie bezprzewodowy system audio z hybrydową stacją dokującą. Wbudowany wzmacniacz lampowy zapewnia doskonałą równowagę tonalną oraz – niezwykle rzadkie w innych systemach – odtwarzanie składowych harmonicznych. Odwzorowany w ten sposób dźwięk jest cieplejszy i pełniejszy. Bezprzewodowy system audio ze stacją dokującą Samsung oferuje dostęp do bezprzewodowej transmisji danych z wykorzystaniem aplikacji AllShare Play i zapewnia obsługę technologii Airplay. Dzięki wprowadzeniu technologii Bluetooth 3.0 oraz kodeka apt-X uzyskano obsługę strumieniowego przesyłania muzyki z kompatybilnych urządzeń bez uszczerbku dla jakości dźwięku, nawet wówczas, gdy jest to jakość płyt CD.

 
 
 
 
Piękno muzyki wzbogacone jakością dźwięku

Bezprzewodowy system audio ze stacją dokującą Samsung z wbudowanym wzmacniaczem lampowym rewolucjonizuje sposób odbioru muzyki. Dzięki odtwarzaniu składowych harmonicznych system zapewnia bogatszy i cieplejszy dźwięk, który zadziwia wiernością odwzorowania. Natomiast optymalna równowaga tonalna każdego instrumentu w całym zakresie wysokości dźwięków to gwarancja pełnego, naturalnego i harmonijnego brzmienia – dokładnie takiego, jakim powinno ono być!

Pierwszy na świecie bezprzewodowy system audio z hybrydową stacją dokującą

Bezprzewodowy system audio ze stacją dokującą Samsung to składnik Twojego centrum rozrywki, na którym możesz polegać. Jest to pierwszy na świecie bezprzewodowy system audio z hybrydową stacją dokującą, która umożliwia odtwarzanie muzyki z wielu urządzeń przenośnych, w tym z telefonów Samsung Galaxy S II, Galaxy S III i Galaxy Note oraz z innych produktów, takich jak iPhone, iPod czy iPad. Taka wszechstronność ułatwia konfigurację systemu audio oraz eliminuje wiele problemów związanych z koniecznością wprowadzania dodatkowych składników pasujących do danego urządzenia przenośnego.

Uwolnij muzykę z AllShare Play i Airplay

Dzięki aplikacjom Samsung AllShare Play i Airplay odtwarzanie ulubionych utworów stało się teraz jeszcze prostsze. Dostęp do bezprzewodowej transmisji danych umożliwia łączenie ze sobą urządzeń i odtwarzanie muzyki bezprzewodowo i bezproblemowo zarówno w przypadku urządzeń Samsung Galaxy, jak i Apple. Wbudowana karta Wi-Fi eliminuje ograniczenia związane z miejscem użytkowania systemu, zapewniając pełną swobodę dostępu do muzyki bez dokowania urządzenia. W ten oto sposób muzyka znajduje się zawsze w zasięgu ręki.

Błyskawiczne odtwarzanie i wysoka jakość dźwięku

Dzięki technologii Bluetooth 3.0 oraz doskonałemu kodekowi apt-X przesyłanie muzyki nie wiąże się już z utratą jakości. Bezprzewodowy system audio ze stacją dokującą Samsung umożliwia strumieniowe przesyłanie danych bez typowego dla skompresowanych plików spadku jakości dźwięku. Na straży jakości brzmienia stoją wysoko oceniane przez użytkowników technologie Bluetooth 3.0 oraz apt-X, które pozwalają na przesyłanie muzyki nawet w jakości płyt CD. Właśnie dlatego technologie te powinny stać się obowiązkowymi składnikami rozwiązań wykorzystywanych przez osoby zwracające uwagę na jakość przesyłanego dźwięku.

Informacje poglądowe
Funkcja urządzeniaWbudowane głośniki, Odtwarzacz
System odtwarzaniaMP3, Odtwarzanie WMA, Bluetooth
FunkcjeOdtwarzacz
Obsługiwane formaty audioMP3, WMA, WAV
Funkcje siecioweDLNA, Wi-Fi
Parametry techniczne
Moc wyjściowa (całkowita)100 W
ZłączaUSB 2.0, WiFi, Ethernet [RJ-45], 1 x wejście liniowe, Micro USB
Standard dzwięku wielokanałowego2.1
Pozostałe funkcje/standardyAllShare
Parametry fizyczne (jednostka centralna)
Waga8,6 kg
Głośniki2 x 20W
GwarancjaPilot zdalnego sterowania, Kabel analogowy audio, Podręcznik użytkownika, Kabel zasilający mies.
Gwarancja
Gwarancja podstawowa12 mies.
Pomóż innym użytkownikom podjąć decyzję o zakupie
Opinie Sklep internetowy www.vobis.pl, którego operatorem jest firma I-TERRA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do nieumieszczenia na stronie produktu niektórych opinii, w szczególności zawierających wulgaryzmy, obrażających inne osoby, narodowości, religie, a także zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (podstawa prawna: Kodeks cywilny, Kodeks karny). Ponadto, informujemy, że nie umieszczamy opinii, które zawierają linki do stron internetowych, a także naruszające Ustawę o ochronie danych osobowych. Opinie wysłane wielokrotnie publikowane są tylko jeden raz.
Twoja ocena:
Twoja opinia: Podpis:

Nikt jeszcze nie napisał recenzji tego produktu!

Ostatnio kupione