Darmowa dostawa do salonu

Konsola Playstation 3 SLIM 160GB + Move Starter Pack + Wonderbook: Księga Czarów

Indeks: -28184 / 1078758
Dostępność: Brak w ofercie Pytanie
Dostępność w salonie Wybierz swój salon
  • Rodzaj konsoli: Playstation 3
  • Pojemność dysku [GB]: 160
  • Wi-Fi: 802.11b, 802.11g
  • Bluetooth: Tak

Szacowane koszty dostawy:

  • 19,00 - wysyłka kurierem Wybierając płatność za pobraniem kupujący obciążony zostanie dodatkowo, zryczałtowanym kosztem pobrania w wysokości 10 zł.
  • 0,00 - odbiór w salonie Vobis
Sony Computer Entertainment - logo
Zapytaj:
Wydrukuj kartę produktu:
W komplecie z  Move Starter Pack + Wonderbook: Księga Czarów

 

Wyjątkowy wygląd, mniejsze rozmiary i nowe oprogramowanie - to właśnie nowa konsola PlayStation 3 SLIM. Wbudowany dysk twardy o pojemności 160GB jeszcze bardziej poszerza możliwości nowego systemu pozwalając przechowywać na nim jeszcze więcej gier, muzyki, zdjęć, filmów oraz materiałów i usług pobranych z PlayStation Network. PlayStation Network oferuje ponad 15 000 elementów cyfrowych do pobrania - gier, zwiastunów czy wersji demonstracyjnych.

Architektura PS3 SLIM, począwszy od głównych półprzewodników i zasilania, aż po system chłodzenia, została kompletnie zmieniona, co pozwoliło uzyskać mniejsze rozmiary i wagę. Grubość i waga modelu zostały zmniejszone o około jedną trzecią w porównaniu do poprzednich modeli. Ponadto pobór mocy został również zmniejszony o jedną trzecią, co pozwoliło zredukować hałas wentylatora.

Smukła konstrukcja oryginału oraz nowe cechy, takie jak np. teksturowane wykończenie powierzchni nadały modelowi świeży wygląd. Kompaktowe wymiary i zrównoważony projekt sprawią, że nowy model z pewnością spodoba się użytkownikom szukającym wyjątkowego a zarazem uniwersalnego systemu domowej rozrywki.

PS3 SLIM to najnowsze technologie, znane ze starszych modeli, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się filmami i grami w jakości HD na płytach Blu-ray Disc, a także innymi funkcjami i usługami do pobrania z sieci.

Funkcja Bravia Sync. PS3 SLIM będzie także wyposażona w funkcję Bravia Sync. Po połączeniu systemu PS3 do telewizora Bravia za pomocą kabla HDMI użytkownicy systemu będą mogli obsługiwać menu główne (XMB) systemu PS3 za pomocą pilota od telewizora. Inne funkcje obejmują także funkcję przechodzenia systemu w tryb gotowości System Standby, która będzie wyłączać system PS3 po wyłączeniu telewizora Bravia.

Informacje poglądowe
Rodzaj konsoliPlaystation 3
Port USB2 szt.
Parametry dysku
RodzajHDD
Pojemność dysku160 GB
InterfejsSerial ATA
Szerokość2,5 ''
Łączość
Ethernet [Rj-45]10, 100, 1000 Mbps
Wi-Fi802.11b, 802.11g
BluetoothTak
Audio-Video
Rozdzielczość480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p
AV [multi out]1 szt.
Złącza audio [wyjście]S/PDIF
Informacje o nośnikach
Obsługiwane nośniki optyczne [odczyt]CD-ROM, DVD-ROM, BD-ROM
Informacje o kontrolerach
Ilość kontrolerów w zestawie1 szt.
Typ kontrolera w zestawieDualShock 3 SixAxis
Parametry urządzenia
Waga3,2 kg
Pomóż innym użytkownikom podjąć decyzję o zakupie
Opinie Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści recenzja pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę sklepu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązane z produktem.
Twoja ocena:
Twoja opinia: Podpis:

Nikt jeszcze nie napisał recenzji tego produktu!