background

Program: Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów PKC PL

Indeks: 102834 / 102834 Producent: Microsoft Kod producenta:

79G-02036

5,0 (1 ocena)
1 komentarz
Dostępność: Brak w ofercie Pytanie
  • Typ licencji:: Pełna/Nowe licencja
  • Licencja:: Domowa
  • Wersja językowa:: Polska
Microsoft

Ta wersja produktu zawiera licencję na pojedyncze stanowisko.
Zobacz również Microsoft Office 2010 w wersji BOX na 3 stanowiska.

 

Pakiet Microsoft Office 2010 udostępnia nowe, rozbudowane narzędzia, pozwalające lepiej realizować swoje pomysły, rozwiązywać problemy i kontaktować się z innymi osobami. Office 2010 umożliwia pracę w wybrany sposób i w wybranym czasie przy użyciu komputera, przez przeglądarkę www, a nawet urządzenia typu smartphone. Przeznaczony jest do wykorzystania w biznesie, umożliwia szybszą i wygodniejszą pracę w biurze i w podróży, samodzielnie lub w ramach zespołu.

Ta wersja pakietu Office 2010 zawiera programy:

 

 

Kliknij na pudełko aby dowiedzieć się więcej o programie

 

Wersja PKC nie zawiera nośnika instalacyjnego. W celu instalacji konieczne jest posiadanie wstępnie zainstalowanego oprogramowania dostępnego na stronie producenta.

 

Daj swoim pomysłom taką oprawę graficzną, na jaką zasługują

Pakiet Office 2010 udostępnia wiele opcji projektowania, dzięki którym można ożywić swoje pomysły. Nowe i udoskonalone narzędzia formatowania, takie jak nasycenie kolorów i efekty artystyczne, oraz szeroki zakres wstępnie utworzonych motywów pakietu Office i układów SmartArt® pozwalają przekształcić każdy dokument w dzieło sztuki.

Większe możliwości dzięki współpracy

Praca w grupach umożliwia dyskutowanie nad pomysłami i szybsze realizowanie zadań. Dostępna jest udoskonalona kontrola wersji. Funkcja wspólnego tworzenia plików w aplikacjach dostępnych poprzez przegladarkę (Office Web Apps) - programów Word, PowerPoint i Excel oraz udostępnione notesy programu OneNote umożliwiają jednoczesną współpracę z wieloma osobami, nawet jeśli znajdują się one w różnych lokalizacjach.

Korzystanie z pakietu Office przez przeglądarkę

Wystarczy połączenie z Internetem, aby pracować przy użyciu urządzenia smartphone lub praktycznie dowolnego komputera.

  • Microsoft Office Web Apps
    Pliki programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote można przechowywać online i uzyskiwać do nich dostęp, przeglądać, edytować i udostępniać innym użytkownikom.
  • Microsoft Office Mobile 2010
    Udoskonalone wersje mobilne aplikacji pakietu Office 2010, dostosowane do urządzeń smartphone z systemem Windows Mobile, umożliwiają błyskawiczne rozpoczęcie pracy.

Przedstawianie danych w formie atrakcyjnej wizualnie

Dzięki nowym funkcjom analizy danych i wizualizacji, dostępnym w programie Excel 2010, można więcej czasu przeznaczyć na analizowanie, a mniej na formatowanie. Funkcja wykresu przebiegu w czasie (Sparklines) umożliwia przejrzyste, zwięzłe przedstawianie danych za pomocą małych wykresów w komórkach, a funkcja Fragmentatora (Slicers) pozwala na filtrowanie i segmentowanie danych tabel przestawnych w wielu warstwach.

Tworzenie atrakcyjniejszych prezentacji

Do każdej prezentacji można dodać wciągające wideo, aby zwrócić uwagę odbiorców. Nagrania wideo można wstawiać bezpośrednio w programie PowerPoint 2010, a następnie dostosowywać je, przycinać lub oznaczać najważniejsze sceny w nagraniu zakładkami, aby zwrócić na nie szczególną uwagę. Wstawiane nagrania są domyślnie osadzone, dzięki czemu nie trzeba zarządzać dodatkowymi plikami wideo.

Zapisywanie pomysłów w jednym miejscu

OneNote 2010 to najlepszy notatnik cyfrowy, umożliwiający zapisywanie, organizowanie i udostępnianie notatek tekstowych, graficznych, wideo i audio. Nowe funkcje, takie jak śledzenie wersji, wyróżnianie i połączone notesy zapewniają lepszą kontrolę nad notatkami, dzięki czemu zawsze można z łatwością odszukać odpowiednie pomysły.

Błyskawiczne przekazywanie swojego komunikatu

Prezentacje programu PowerPoint można rozsyłać odbiorcom w dowolnej lokalizacji, nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint. Nowa funkcja emisji pokazu slajdów umożliwia udostępnianie prezentacji programu PowerPoint przy użyciu przeglądarki internetowej bez potrzeby instalowania dodatkowych elementów ani konfigurowania.

Dostosuj pakiet Office 2010 do własnych potrzeb

Standardowe menu Plik można zastąpić centralnym obszarem mieszczącym polecenia związane z plikami, służące do zapisywania, udostępniania, drukowania i publikowania, stosując widok Microsoft Office Backstage™. Udoskonalona Wstążka programu Office 2010 zapewnia szybki dostęp do poleceń i umożliwia dostosowanie kart w celu personalizacji sposobu korzystania z pakietu Office.

Możliwość pracy przy użyciu różnorodnych urządzeń i platform

Pakiet Office 2010 można obsługiwać z wielu lokalizacji i urządzeń. Praca w pakiecie Microsoft Office 2010 jest wykonywana przy użyciu tego samego intuicyjnego interfejsu niezależnie od tego, czy używany jest komputer, urządzenie smartphone, czy przeglądarka internetowa.

 

Dowiedz się więcej o instalacji pakietu office w wersji PKC - kliknij tutaj

Informacje poglądowe
Zastosowanie:Edycja dokumentów
Typ licencji:Pełna/Nowe licencja
Licencja:Domowa
Liczba stanowisk do:1
Wersja językowa:Polska
Inne:Produkt nie jest przeznaczony do użytku w jakiejkolwiek zorganizowanej działalności komercyjnej, działalności gospodarczej przynoszącej dochód lub niedochodowej ani w jakimkolwiek organie administracji publicznej.
Pomóż innym użytkownikom podjąć decyzję o zakupie
Opinie Sklep internetowy www.vobis.pl, którego operatorem jest firma I-TERRA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do nieumieszczenia na stronie produktu niektórych opinii, w szczególności zawierających wulgaryzmy, obrażających inne osoby, narodowości, religie, a także zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (podstawa prawna: Kodeks cywilny, Kodeks karny). Ponadto, informujemy, że nie umieszczamy opinii, które zawierają linki do stron internetowych, a także naruszające Ustawę o ochronie danych osobowych. Opinie wysłane wielokrotnie publikowane są tylko jeden raz.
Twoja ocena:
Twoja opinia: Podpis:

james

dodano: 2012-01-02 04:53

Bardzo dobry zestaw.
Do zwykłych potrzeb (mówię tu z perspektywy studenta kierunków technicznego i humanistycznego) w zupełności wystarcza. W razie konieczności przygotowania jakiegoś projektu, czy krótszej pracky, których nie da się wykonać w tym pakiecie można korzystać przecież z ewaluacyjnych wersji innych programów z serii MS Office.
Nie ma sensu ich kupować z osobna przy bardzo sporadycznej konieczności korzystania z nich, jaka akurat mnie dotyczy.
Osobiście jestem jednak trochę zawiedziony ceną tego pakietu, który jest bardzo nieznacznie tańszy od zwykłej wersji - nie kierowanej do uczniów/studentów, użytkowników domowych.
Wszystko ładnie działa przy importowaniu dokumentów do Google Docs. Przy prostych dokumentach, nie widzę też problemów przy odczycie ich w Open Office, czasem problem pojawia się jednak, gdy dokonam zmiany w OO i otworzę taki dokument w MSO, ale to sytuacja, do której dochodzi niezwykle rzadko.

Ostatnio kupione