Sklep internetowy www.vobis.pl

Uruchomiony w 2006 sklep www.vobis.pl to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie sklepów internetowych

  • Ponad 15 000 produktów w ofercie Vobis.pl
  • Blisko 6 mln odsłon Vobis.pl miesięcznie

Uruchomiona na początku roku 2011 nowa wersja sklepu internetowego Vobis.pl to nowa jakość sprzedaży internetowej. Nowy wygląd strony, szeroko rozbudowane funkcjonalności i łatwość zakupów ma za zadanie przybliżyć Klienta internetowego do jakości jaką prezentuje firma Vobis. W nawiązaniu do światowych trendów w sprzedaży detalicznej i wzrastającego znaczenia sprzedaży poprzez kanał on-line sklep internetowy staje się kluczowym obszarem działalności handlowej firmy Vobis.

Nowa odsłona sklepu Vobis.pl szybko zaowocowała efektami. W ostatniej edycji fachowego rankingu e-sklepów (10.2011) przygotowanym przez Gazetę Wyborczą i portal finansowy Money.pl, internetowy sklep Vobisu znalazł się na drugim miejscu w swojej kategorii (Elektronika i AGD), pokonując m.in. renomowaną od lat konkurencję.

Dodatkową formą komunikacji z Klientem jest sklep na Facebooku, który oferuje ponad 4000 produktów, podzielonych na 20 grup towarowych. Sklep nie odbiega funkcjonalnością od Vobis.pl i systematycznie jest rozwijany.

Nasza oferta

Sklep internetowy Vobis posiada w swojej ofercie produkty z branży IT, multimediów, GSM, nawigacji i telekomunikacji. Firma oferuje również dedykowane portfolio produktowe dla partnerów biznesowych takich jak notebooki i netbooki, smartfony, urządzenia sieciowe. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną markę, głównie komputery stacjonarne i akcesoria.


Ostatnio kupione