Vobis

Sprawdź dlaczego warto korzystać z PayU

 • Vobis

  Szybkość i wygoda

  PayU to szybki sposób na zakupy online. Bezpłatne konto PayU daje Ci możliwość płacenia w sklepach internetowych bez konieczności rejestracji w nich. Możesz zapłacić kartą lub e-przelewem.

 • Vobis

  Bezpieczeństwo

  Zakupy z PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że Twoje pieniądze szybko i bezpiecznie dotrą do sklepu w którym robiłeś zakupy.

 • Vobis

  Kontrola wydatków

  Załóż jedno konto i rób za jego pomocą zakupy w całym Internecie. Zarządzaj wydatkami i kontroluj płatności w Internecie. Sprawdzaj w dowolnym momencie statusy swoich wpłat.


Vobis
Vobis

PayByNet to bezpieczna i ogólnodostępna usługa, która uzupełnia lukę w dotychczas
występujących metodach płatności za transakcje internetowe.
Dzięki PayByNet możesz realizować transakcje o każdej porze dnia i nocy, także w weekendy,
poprzez bezpośrednią integrację z bankami.

PayByNet to system bezpiecznych, bezpośrednich
i gwarantowanych płatności internetowych.

 • Vobis

  Szybkość

  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w systemie obsługi płatności PayByNet, informacja przekazywana w trybie on-line do sklepu o dokonaniu przez klienta płatności przyspiesza realizację przez sklep zamówienia.

 • Vobis

  Przejrzystość

  Przelew bezpośredni stanowi jednoznaczny dowód dokonania zapłaty za wybrane przez klienta towary bądź usługi. W przypadku sporu nie rodzi to wątpliwości co do prawidłowości dokonania wpłaty.

 • Vobis

  Bezpieczeństwo

  Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. to instytucja zaufania publicznego - jesteśmy gwarantem wiarygodności i bezpieczeństwa usługi. KIR S.A. jest operatorem systemu ELIXIR, przez który zostało zrealizowanych ponad 8,5 miliarda transakcji.

 • Vobis

  Wygoda

  Automatyczne przenoszenie danych dotyczących treści przelewu, w tym numeru konta bankowego odbiorcy płatności oraz jego nazwy i adresu, zabezpiecza klienta przed błędami.


Dodatkową zaletą PayByNet jest fakt bezpośredniego przekazywania pieniędzy (taką funkcjonalność posiadamy jako jedyny system płatności w kraju) za pośrednictwem systemu Elixir. Wybierając nasz system widzisz do kogo wpłacasz swoje pieniądze. W danych przelewu jest wyszczególniona nazwa sklepu jako odbiorcy płatności. W przypadku płatności za pośrednictwem innych systemów, płatność przesyłana jest na konta pośredniczące i za każdym razem w przelewie widnieje nazwa pośrednika a nie dane sklepu.

Ostatnio kupione