background background

Jak to działa

Krok 1

Krok 1: Zabezpieczenie

Aby Twój przedmioty były chronione przez system Quick Back wystarczy, że otrzymasz jedno z zabezpieczeń w sklepie VOBIS.

Krok 2

Krok 2: Aktywacja

W momencie otrzymania zabezpieczenia wystarczy je przytwierdzić do swojego przedmiotu i aktywować dodając jego numer ID do swojego konta na stronie www.quickback.eu. Aktywacji zabezpieczenia można również dokonać poprzez SMS o treści QBACK [nr id] (przykład QBACK 1234123412341234) na numer 71624 (koszt 1,23 zł z VAT. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację Twojego przedmiotu oraz okres ochrony przez system Quick Back. Jeżeli nie posiadasz konta, a chcesz aktywować usługę poprzez SMS, numer telefonu automatycznie zostanie dodany do bazy danych i będziesz mógł za jego pomocą zalogować się do swojego konta na stronie www.quickback.eu korzystając z hasła, które otrzymasz na swój telefon komórkowy wraz z potwierdzeniem rejestracji.

Krok 3

Krok 3: Szybki powrót

Jeżeli ktoś znajdzie zagubiony rzez Ciebie przedmiot chroniony przez system Quick Back, to wystarczy, że wejdzie na stronę internetową, która jest wskazana na każdym z naszych zabezpieczeń i wpisze numer ID zamieszczony obok adresu www. Pozostaje tylko wybrać podanie danych kontaktowych lub miejsca, gdzie Twoja zguba jest do odbioru. Dane te zostaną automatycznie przekazane na podany przez Ciebie numer telefonu i/lub e-mail.

Ostatnio kupione