Kim jesteśmy

VOBIS to detaliczna specjalistyczna sieć; sprzedaży sprzę;tu cyfrowego w Polsce. Synonim nowoczesności, wszechstronności, niezawodności i zaufania. Od 20 lat sklepy Vobis Digital oferuje swoim Klientom najnowsze produkty i usługi renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, fachowe doradztwo oraz serwis.

Celem naszej codziennej pracy jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań „Klientów w stale zmieniającym się Świecie technologii. Chcemy byś dla nich przewodnikiem po cyfrowym świecie oraz dzieliś się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem zawsze, wtedy kiedy będą tego potrzebować. Od lat dążymy do tego, aby oferując najnowocześniejsze rozwiązania IT , również wprowadzać innowacyjne usługi zapewniające pełną satysfakcję z dokonanych zakupów.

Vobis odnosi sukcesy we wprowadzaniu jako pierwszy na rynek nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie IT. Przyczyniliśmy się do upowszechnienia w Polsce sieci bezprzewodowych, notebooków, usług przesyłu danych via GSM, aparatów cyfrowych, monitorów TFT, GPS, nowych platform w komputerach stacjonarnych i przenośnych.

Vobis towarzyszy polskiemu konsumentowi od ponad 20 lat. Najwyższej jakości obsługa Klienta, szeroki wybór towarów i usług, a także pełna ich dostępność sprawiły, że Vobis jest marką znaną i lubianą na polskim rynku. Potwierdzeniem tego sią wyniki badań, które wykazaay, ze 76% społeczeństwa polskiego doskonale zna markę Vobis.

Sklepy Vobis Digital

żna poznać najnowocześniejsze technologie i odkryć pełni możliwości produktów IT. Nasze sklepy oferują nie tylko sprzęt elektroniczny najwyższej światowej klasy, ale też porady wykwalifikowanych pracowników, które pomoga w wyborze urządzenia, dopasowanego do potrzeb Klienta. Przeszkoleni Konsultanci demonstrują działanie produktów oraz możliwości ich połączenia tak, aby jeszcze szybciej i skuteczniej odpowiadaćy wymogom entuzjasty najlepszych rozwiazań z dziedziny IT i multimediów.

W Vobis dbamy o to, aby Klient czuć się komfortowo i swobodnie. Wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom i dopasowujemy się do jego potrzeb. Chcemy przede wszystkim, aby Klient nie czuł się osamotniony w świecie nowych technologii. U nas znajdzie kompleksoawe rozwiązania produktowe z paletą usług. Transakcje zakupowe przeprowadzane się przy wygodnych, specjalnie zaprojektowanych stanowiskach. Nasze sklepy wypełnione są treściami edukacyjnymi, gdzie każdy odwiedzający ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy z dziedziny technologii informatycznych.

Naszą wizytówką jest fachowa wiedza sprzedawców i przyjazne podejęcie do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Załoga Vobis to najlepsi specjaliści z dziedziny technologii teleinformatycznych, doskonale znający trendy i obecną sytuację rynkową.

Sklep internetowy www.vobis.pl

Uruchomiony w 2006 sklep www.vobis.pl to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie sklepów internetowych

- Ponad 15 000 produktów w ofercie Vobis.pl
- blisko 6 mln odsłon Vobis.pl miesięcznie

Uruchomiona na początku roku 2011 nowa wersja sklepu internetowego Vobis.pl to nowa jakość sprzedaży internetowej. Nowy wygląd strony, szeroko rozbudowane funkcjonalności i łatwość zakupów ma za zadanie przybliżyć Klienta internetowego do jakości jaką prezentuje firma Vobis. W nawiązaniu do światowych trendów w sprzedaży detalicznej i wzrastającego znaczenia sprzedaży poprzez kanał on-line sklep internetowy staje się kluczowym obszarem działalności handlowej firmy Vobis.

Nowa odsłona sklepu Vobis.pl szybko zaowocowała efektami. W ostatniej edycji fachowego rankingu e-sklepów (10.2011) przygotowanym przez Gazetę Wyborczą i portal finansowy Money.pl, internetowy sklep Vobisu znalazł się na drugim miejscu w swojej kategorii (Elektronika i AGD), pokonując m.in. renomowaną od lat konkurencję.

Dodatkową formą komunikacji z Klientem jest sklep na Facebooku, który oferuje ponad 4000 produktów, podzielonych na 20 grup towarowych. Sklep nie odbiega funkcjonalnością od Vobis.pl i systematycznie jest rozwijany. Zapoznaj się z ofertą

Nasza oferta

Vobis Digital posiada w swojej ofercie produkty z branży IT, multimediów, GSM, nawigacji i telekomunikacji. Firma oferuje również dedykowane portfolio produktowe dla partnerów biznesowych takich jak notebooki i netbooki, smartfony, urządzenia sieciowe. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną markę, głównie komputery stacjonarne i akcesoria.

 

Usługi

Naszą intencją jest stworzenie oferty usług, która w sposób kompleksowy pozwoli zaspokoić oczekiwania naszych Klientów, dając możliwość podnoszenia komfortu pracy przy ułyciu sprzętu zarówno na etapie zakupu, poprzez instalację, etap użytkowania, na potencjalnych reklamacjach skończywszy.

W sklad oferowanych przez Vobis usług wchodz&ą kompleksowe usługi serwisowe, finansowe, zapewnienia bezpieczeństwa danych, jak również dodatkowa gwarancja, notebook zastępczy na czas naprawy oraz personalizacja sprzętu. Vobis wspópracuje również z liderami rynku usługowego z branży telewizji satelitarnej oraz internetu mobilnego i satelitarnego.

Kup teraz i zapłać po wakacjach

Aktualność z dnia 2013-06-26

Kup teraz na raty Sygma i zapłać po wakacjach

Czytaj całość

Czytnik e-book + książka + etui

Aktualność z dnia 2013-06-26

Zobacz czytniki książek elektronicznych w komplecie z wybraną książką oraz etui

Czytaj całość

Kup tablet otrzymasz dysk WD

Aktualność z dnia 2013-06-06

Kup tablet otrzymasz dysk WD

Czytaj całość

Przedsprzedaż myszek Microsoft Sculpt

Aktualność z dnia 2013-05-29

Przedsprzedaż nowych myszek Microsoft Sculpt

Czytaj całość

Utrudnienia w kontakcie telefonicznym

Aktualność z dnia 2013-05-24

Utrudnienia w kontakcie telefonicznym z obsługą sklepu internetowego

Czytaj całość

Najlepsze prezenty na komunię

Aktualność z dnia 2013-05-17

Zobacz nasze propozycje prezentów na komunię. Wybieraj spośród dziesiątek produktów z różnych kategorii - gier i konsol, notebooków, akcesoriów multimedialnych i innych.

Czytaj całość

Wielka wyprzedaż noteboków

Aktualność z dnia 2013-05-10

Wielka wyprzedaż noteboków

Czytaj całość

Konkurs Interaktywny produkt IT

Aktualność z dnia 2013-05-07

Zaprojektuj dowolne rozwiązanie z wykorzystaniem nowych technologii i wygraj atrakcyjne nagrody

Czytaj całość

Darmowa dostawa podczas majówki

Aktualność z dnia 2013-04-29

Darmowa dostawa podczas majówki

Czytaj całość

Godziny pracy sklepu internetowego

Aktualność z dnia 2013-04-26

Informujemy, że w czwartek 2 maja 2013 nie będą realizowane wysyłki paczek do zamówień internetowych. Zamówienia złożone w dniu 30 kwietnia 2013 po godzinie 15:00 będą realizowane od poniedziałku 6 maja.

Czytaj całość
Pokaż wszystkie

Dostępny pod adresem www.vobis.pl sklep internetowy Vobis prowadzony jest przez VOBIS Digital Spółką; z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą; w Szczecinie, 70-028 Szczecin, ul. Zygmunta Chmielewskiego 22A, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Szczecinie pod numerem KRS 0000394326, NIP 955-231-98-04, REGON 321111857. Spółka Vobis Digital posiada kapitał zakładowy w wysokości 6.000.000,00 PLN, w całości spłacony.

Dane kontaktowe:


VOBIS DIGITAL Sp. z o. o. z siedziba w Szczecinie
ul. Zygmunta Chmielewskiego 22 a,
70-028 Szczecin
NIP: 955-231-98-04
Regon: 321111857

Numer konta bankowego: 63 1750 1077 0000 0000 2014 9582 (Raiffeisen Bank)

Obsluga sklepu internetowego, informacje o produktach i uslugach

e-mail: sklep.internetowy@vobis.pl
infolinia: 91 44 40 827 (pn-pt: 8:00 - 18:00)
tel. 91 44 40 827
faks 91 31 18 488

Sekretariat

e-mail: sekretariat@vobis.pl
tel. 91 44 15 200
faks 91 31 18 488

Reklamacje

e-mail: reklamacje@vobis.pl
tel. 91 44 15 220
faks 91 31 18 488

Ostatnio kupione